Moc přemýšlení škodí!

26. září 2013 v 23:18 |  Co se děje
Ride or die remember? ;-)


Nápis asi napovídá, že jsem o něčem přemýšlela. Abych vás varovala předem a nechtěli po mě vrátit čas, kterej jste strávili čtením tohodle blábolu.

Tak nějak přemejšlim, jestli tahle škola nebyla chyba. Jestli si vlastně užívám život tak jak to dělaj všechny 16tiletý kočky. Proč se spíš držim stranou od všech lidí a držim se akorát jednoho, kterýho vlastně ztrácim a za pár měsíců odejde ze školy a pak ani nevim, co bude.. co bude s náma. Pokud v tu dobu vůbec nějaký my bude, žeano.

Nesnášim přemýšlení. Nutí mě to moc koukat do budoucnosti, ale aspoň nekoukám zpátky, zpátky do těch měsíců hádek, urážek, sprostých slov a podobně. Odrazuje mě od všeho, co jsem do teď dělala.. To jest sedění na pokoji a čtení knížky, nebo válení se v posteli s Jakubem a riskovat tak další průser. Nu což.

Taky přemejšlim nad tim, proč na sebe nedbám jako každá 16tiletá holka. Ale zase aby jste si o mě nemysleli bůh ví co. Meju se, češu se, holim se.. Akorát obočí trhám tak jednou za dva měsíce, protože mě to za a nebaví a za b ani nevim, jak si to mám trhat.. Nestrávim XXX hodin v koupelně místo 5 minut spánku navíc, neutratim miliony za malování, krémy, oblečení apodobný blbosti.

Je to dost dobrej pocit, když se jednou za tejden namaluju, hezky učešu a obleču si šaty do tanečních. Kráčim si po chodbě na podpatcích a užívám si ty pohledy. Jenže když jsem sama, to jako bez Kuby, tak si přijdu trapně. Pozornost lidí nevyhledávám, nesnášim ústní zkoušení před celou třídou, což mi připomíná, že bych se mohla konečně kouknout na tu biologii, jenže se mi nechce.. Moje myšlenky jsou pořád někde jinde.

Koukala jsme se na známky. Dvě pětky z deskriptivní geometrie a dvě z matiky, jinak jedničky, dvojky, trojky a jedna 4.. Hrůza.. Ta druhá pětka z DG byla úplně zbytečná. Psali jsme test. V lavici jsem měla vyplej mobil a ruku pod lavicí, žejo.. no a učitel ke mě přišel, napsal mi pětku a řekl, že doufá, že s tim souhlasim.. A co jsem měla dělat.. Nemůžu mluvit, proboha! Takže tak.. nechám se nejspíš vyzkoušet nebo něco podobnýho.. Musim máknout.. Na samostudio mě už nikdo nikdy nedostane!

tumblr_mbhz47fP031rhe1o2o1_1280.jpg (1024×768)

View image: tumblr mh5bm1qz Wd1rmv620o1 400
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DenysΔ DenysΔ | Web | 27. září 2013 v 10:44 | Reagovat

bože jak já nesnáším "přemýšlení" nad kravinama.. nejhorší je to, když chceš spát a pořád myslíš na nějaky howna:D

2 Andy Andy | Web | 27. září 2013 v 22:28 | Reagovat

Já nad vším přemýšlím až moc a pak to vůbec nedopadá dobře :)

3 Gabča Gabča | Web | 28. září 2013 v 10:52 | Reagovat

já většinou přemýšlím nad úplně divnýma věcma.. Ale to sou takový kraviny! vůbec nevím proč na ně vůbec přemýšlím.. a to my ještě vůbec nedaj spát! -_- :D

4 Albertron Albertron | E-mail | Web | 7. června 2018 v 15:28 | Reagovat

The prostate gland is a vital a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of types of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections via the rest with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some with the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a proper prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must opt for prostate examination at least annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama