Stmívání

25. září 2013 v 15:27 |  Čtu
Edward and Bella Kiss

Asi takhle, vůbec netušim, co mě to napadlo číst Stmívání. Možná to bylo proto, že jsem viděla všechny díly maximálně tak třikrát a to proto, že mi to přišlo moc stupidní. Jenže teď, s odstupem času jsem tak nějak toužila po romantice. Vzpomněla jsem si na dojemnej příběh, kde se chudinka Bella nemohla rozhodnout mezi Jacobem a Edwardem. Samozřejmě jsem vždycky chtěla, aby byla s Jakem, tak jsem doufala, že se to třeba změní, když se na to kouknu po třetí.

Nečekaně se to nezměnilo, tak jsem se rozhodla, že budu protestovat a na film se už nekouknu. Ovšem knížky jsou úplně něco jinýho, víc dojmů, pocitů, můžu se do toho víc vžít a třeba pochopim, proč si Bella vybrala Cemenťáka, jak jsme mu říkaly s holkama od koní.

Už jsem na straně 120 a čtu to zhruba týden. No, když si spočítám hodiny, kdy jsem to číst mohla, protože jsem měla čas nebo nudnou hodinu, tak to čtu přibližně 1 den.

Uvidíme, jestli mi alespoň knížka dovolí roztéct nad romantickým příběhem, kterej tak snažně hledám..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DenysΔ DenysΔ | Web | 25. září 2013 v 18:59 | Reagovat

ja když jsem ty knížky četla, tak to bylo jedním dechem.. Je mi 19:D  kamarádi si ze mě dělají srandu, že se mi to líbí a to pro to, že nečetli knížku.. Podle mě je výborná!! a naprosto jiná než film, ale i ten film se mi líbí a je mi jedno co si o mě kdo myslí:)))

2 JindřiNa.3 JindřiNa.3 | Web | 25. září 2013 v 19:32 | Reagovat

Já stmívání moc nemusim :/
Jinak chceš se přihlásit do SONF .. více infa: http://colour-fashion.blog.cz/1309/soutez-sonf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama