Prosinec 2013

Hory Harrachov 2013

18. prosince 2013 v 16:33 Co se děje
Elááás!
Ehm, pardon, že jsem nenapsala dřív, možná se mi nechtělo, nebo jsem spíš neměla chuť. Takže se moc omlouvám.
Nicméně, už jsem tu, ne, že bych čas měla, ale spíš chuť se podělit o zážitky a fotky. Jak nadpis napovídá, byla jsem s Kubou a jeho rodinou na víkend v Harrachově, no co říct, byla to paráda!
Přečti si víc! ;)

Den splněných přání

2. prosince 2013 v 22:11 | eM. |  Co se děje
Zdarec!
Jelikož se snažím dodržet svůj slib, že budu udržovat tenhle blog, tak i když mi padaj oči, píšu článek. Jak název článku napovídá, dnes byl den splněných přání. Jak pro mě, tak pro Kubu. Dnešní den byl fakt důležitej! Opět pro oba. Začneme ode mě a od začátku.

Byla středa 27. 11. a u nás byl seminář KRAV MAGY, kterou jsem už i v civilu dělala. Takže to byla šance, jak zabít jedinej volnej čas, co tu mám, až odejde Hany //pozn.: Kuba AKA Hany → můj přítel// po maturitě, která na něj čeká v květnu. Byl to jen takový úvodní seminář, kdy jsme si ukázali různý metody apod. Trval 4 hodiny.

Problém je v tom, že vedoucí tohoto semináře nemůže udělat kroužek u nás ve škole v nedostatku instruktorů. Tudíž to bude tak, že si vybere 5-6 lidí, se kterýma bude intenzivněji trénovat tak, aby mohli zastoupit jeho a vést ten kroužek u nás. Samozřejmě jsem se na toto místo musela přihlásit. Další překážkou je to, že ti, kteří se napsali na instruktora, tak musejí dojíždět na semináře po republice. Nejbližší město, kde se kurz pořádá je ode mně přes 100 km..

Domlouvala jsem se na tom s mámou, jestli by jí to nevadilo, že i to minimum, co bych byla doma //Jedinej den, kdy jsem pořádně doma, je sobota - v pátek přijíždim v 8 večer a v neděli v půl 1 odjíždim na intr//, bych jezdila právě na tyhle semináře. Nevadí, jenže pro ní je priorita škola, z toho plyne jednoduchá podmínka; pokud budu dobrá ve škole, můžu si jezdit kam chci.

Jedna ze semináře :3

A teď už proč je den splněných přání. Ve čtvrtek jsme psali z fyziky a já se na to koukla až před hodinou. Ale i na to, že jsem to viděla 10 minut přes rameno spolusedící jsem teorii napsala za 2 a příklady teda za 5. A zrovna jsem ráno koukala, jak mi vychází průměr. Vážně jsem potřebovala 2 a mám jí!

Proč byl důležitej den pro Hanyho? No jelikož.. propadal z deskriptivní geometrie na čtvrtletí, ale měl tam jednu známku a to pětku. Včera jsem ho donutila si nějakym způsobem narýsovat pár cvičení. No a vualá, má za 1!

Další důvod je, že mu nabídli místo jako zvukař u vojenský kapely, nebo co to je. Hudba je jeho velkej koníček, hraje na bicí ve školní kapele :3 Bylo by to vlastně pod armádou, takže by měl hodnost Rotmistr. Dneska zanim jeli na pohovor a dopadlo to tak, že mu to místo přislíbili, ať se 10. ledna za nima přijede to zkusit a záleží na něm, jestli to vezme, nebo ne :)

No, a to je asi tak všechno. Už jdu vážně spát :) Takže dobrou ;)

Untitled

Nový měsíc, nový začátek!

1. prosince 2013 v 13:35 | eM. |  Co se děje
Zdárek!
Po dlouhý době jsem se rozhodla opět psát tenhle blog. Ne, že bych se na nněj vykašlala, ale prostě jsem ho neměla kdy psát. Teď, kdy už nám skončilo taneční a plavání, si myslim, že budu mít mnohem víc času. Za tu dobu se toho stao moc, ve wordu jsem si to všechno sepsala, naházela fotky a chystám se to sem hodit, trochu poupravit a pokud blog a velitel roty dovolí, zveřejním to co nejdřív.

Jak jste si mohli všimnout, udělala jsem si dokonce i nový design. Není to nic moc, jen takové jednoduché, ale mě se to líbí. Taky jste si mohli všimnout, že jsem smazala pár článků, abych mohla doopravdy začít od začátku.

V pátek jsem měla závěrečnou v tanečních, takže taky čekejte fotky :)


hello december!